تعیین تکلیف 96 درصد سپرده گذاران فرشتگان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

خبرگزاری ایلنا: بانک مرکزی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: روند تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان به سرعت توسط بانک مرکزی از طریق موسسه اعتباری کاسپین در حال انجام است و به این ترتیب ۹۶ درصد تعداد سپرده‌گذاران تعیین تکلیف می‌شوند.

لازم به ذکر است دغدغه بانک مرکزی و همه نهادهای مرتبط، حل مشکل سپرده‌گذاران در کوتاه‌ترین زمان ممکن است و این بانک با علم به مسائل و مشکلات سپرده‌گذاران و خانواده‌های ایشان با همکاری سایر نهاد‌ها از جمله قوه قضاییه، مجلس شورای اسلامی و... تمام تلاش خود را برای حل مشکل سپرده‌گذاران و صیانت از حقوق آنان به کار گرفته و می‌گیرد.

در این راستا برای ۸۰ شعبه موسسه اعتباری کاسپین مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی صادر و تنها، شعب مذکور هم‌اکنون آماده ارایه خدمات به سپرده‌گذاران هستند. اسامی شعب مجاز این موسسه در پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی و موسسه اعتباری کاسپین برای اطلاع همگان درج شده است.  

همچنین به منظور دریافت شکایات و پاسخگویی به سوالات سپرده‌گذاران، واحد رسیدگی به شکایات در موسسه اعتباری کاسپین ایجاد و در ارتباط با عملکرد موسسه، پاسخگو خواهد بود. ضمن آنکه امکان مراجعه مستقیم به شعب مجاز یا اقدام از طریق تارنمای اعلام شده برای پاسخگویی به سوالات فراهم است.  

در صورت عدم پاسخگویی مناسب از سوی موسسه مذکور هم‌وطنان می‌توانند مراتب را به اداره رسیدگی به شکایات بانک مرکزی منعکس کنند.

در پایان قابل ذکر است همزمان با تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان، پرداخت سپرده سپرده‌گذاران شش تعاونی دیگر که دارایی آن‌ها به موسسه اعتباری کاسپین منتقل گردیده، آغاز شده است.  

تعیین تکلیف باقیمانده سپرده‌گذاران تعاونی بدر توس پس از اعلام‌نظر مرجع قضایی (شعبه ۹۰۴ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد) صورت خواهد گرفت.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 26 تير 1396 ساعت: 19:51